Logo

Dětské hřiště Barrack

 

 

Dětské hřiště Barrack - zelená skluazvka a modrá stříška

Dětské hřiště Barrack

Dětské hřiště Jugnle Gym Barrack je jedno z větších typů dětských hracích sestav. Velká podesat s balkonem skýtá dostatek prostoru pro herní aktivity vašich dětí. Stříška je tvořena oblou konstrukcí potaženou modrou pevnou látkou.  Díky výšce podesty je možno pod hlavní věží tohoto dětského hřiště umístit pohodlně pískoviště nebo piknikový stolek. Standartně dodávaná skluzavka pro toto dětké hřiště má nástupní výšku 145cm a délku 300cm, volba konkrétní barvy skluzavky je i zde možná  z červené, zelené, žluté nebo modré barvy.
Pokud by jste se rozhodli instalovat pískoviště na toto dětské hřiště, můžete využít buď standartně dodávané sítě proti kočkám nebo si nechat připravit potřebný materiál k výrobě pevného krytu z hoblovaných prken a vytvořit tak pevné pískoviště s krytem. Kyrt je dvoudílnýá, snadný k manipulaci. Vzhledem k tomu, že na hrací sestavu se děti mohou dostat pouze po žebříku, častým doplňkem pro toto dětské hřiště je třeba šplhací stěna s horolezeckými úchyty, nebo pak přídavné moduly dětské houpačky  nebo houpačky se šplhací sítí.
Zvolit všakk můžete i jiné doplňky pro dětská hřiště z řady přídavných modulů pro dětská hřiště Jungle Gym či originálních dopňků pro hrací sestavy.

 

Dětské hřiště Barack - PDF prospekt

dětské hřiště Jungle Gym Barrack - rozměry dětské hřiště Jungle Gym Barrack - doporučené dopadové plochy

Dětské hřiště Barrack - obsah balení

dětské hřiště Jungle Gym Barrack - kusovník

Dětské hřiště Barrack - řezivo

dětské hřiště Barrack nářezový plán dřeva pro dětské hřiště Barrack

Dětské hřiště Barrack - volitelné doplňky

Doplňky pro dětské hřiště-Modul Monkey Doplňky pro dětské hřiště-houpačka Swing modul Doplňky pro dětské hřiště-Modul Rock Doplňky pro dětské hřiště-Modul Climb Doplňky pro dětské hřiště-Modul Bridge Doplňky pro dětské hřiště-Modul Talking Tube Doplňky pro dětské hřiště-Modul Bucket Doplňky pro dětské hřiště-Modul Tic Tac Toe Doplňky pro dětské hřiště-Modul 1 Step volitelné doplňky a příslušenství pro dětské hřiště Barrack

© 2007-2023 Vladeko | Webové stránky od nete.cz