Logo

Detské Ihriská

 

 

Detské ihriská Jungle Gym si jednoducho postavíte sami. Bezpečnosť detí a jednoduchosť  používania je prednostným parametrom pri navrhovaní hracích zostáv, ich doplnkov a montáži materiálu. To je dôvod, prečo môžete postaviť kompletné detské ihrisko na vlastnej záhrade, ktoré sľubuje po celú dobu svojej životnosti mnoho zábavy pre Vaše deti.
Prakticky všetky hracie zostavy obsahujú šmýkačky - obvykle jednu, niektoré zo zostáv majú šmýkačky dve. Spodnú časť veže obvykle tvorí pieskovisko, zabezpečené proti mačkám sieťou. Pokiaľ by ste  chceli mať na záhrade pieskovisko s krytom, radi Vám dodáme potrebný materiál pre jeho montáž. Ku každému z uvedených detských ihrísk je možné pripojiť ďalšie obľúbené prvky - ako sú hojdačky, opičia dráha, šplhacia stena alebo šplhacie lano. Vďaka modularite prvkov pre detské ihriská Jungle Gym je montáž možná kedykoľvek potom, čo hlavnú časť hracej zostavy na záhrade dokončíte.
Dobre počítajte s miestom - na každej zo zostav je návod spoločne s odporúčaným priestorom pre stavbu - počítajte však i s možnosťou, že ďalší  rok dokúpite ďalšie prvky - šmýkačku, hojdačku alebo opičiu dráhu, to sú najčastejšie dokupované doplnky pre detské ihriská.

palace.jpg
farm.jpg
fort.jpg
chalet.jpg villa.jpg lodge.jpg
cabin.jpg cottage.jpg hut.jpg
club.jpg castle.jpg tower.jpg
mansion.jpg barn_2_.jpg barrack.jpg
shelter_1_.jpg cubby.jpg

© 2007-2024 Vladeko | Webové stránky od nete.cz