Logo

Detské ihrisko Jungle Gym

 

 

Detské ihrisko Jungle Gym

Jungle Gym je popredným európskym dizajnérom a výrobcom drevených ihrísk systému Do-It-Yourselt (Urob si sám) pre privátne použitie. Cieľom spoločnosti Jungle Gym je návrh, výroba a predaj hracích zostáv pre detské ihriská, ktoré sú bezpečné, kompletné a prinášajú radosť za prijateľnú cenu.

Bezpečnosť

Detské ihrisko a bezpečnosť - základná podmienka bez kompromisov! Bezpečnosť detí je kľúčová pri navrhovaní hracích zostáv, ich príslušenstva a montážnych materiálov. Všetky výrobky korešpondujú s normou EN 71-1, 2 & 8 pre privátne použitie. Každá stavebnica Jungle Gym obsahuje komponenty, ktoré prispievajú k vyššej bezpečnosti, ako krytky skrutiek, či držadlá pre zemné kotvy.

Jednoduchosť

Stavebnice pre detské ihriská Jungle Gym obsahujú rozšírený montážny set, ktorý zahŕňa pevné súčasti, spojovací materiál, vrtáky /skrutkovacie bity a ostatné súčasti, ktoré potrebujete/. Prehľadný step-by-step (krok za krokom) návod zabezpečí, že sa stavba stane jednoduchou a zábavnou rodinnou aktivitou.

Kompletnosť

Vďaka kompletnej stavebnici, pre ktorú je potrebný len výber drevených profilov a šmýkačky, môžete jednoducho a sami stavať kompletné drevené detské ihrisko na Vašej záhrade. Stavebnica Jungle Gym obsahuje okrem základných montážnych materiálov a príslušenstva tiež aj kryt pre pieskovisko, pohľadnicu Jungle Gym pre pozvanie Vašich priateľov a samozrejme množstvo ďalších zábavných doplnkov.

Flexibilita

Všetky hracie zostavy je možné rozšíriť a ponúknuť tak zákazníkom zostavu podľa ich predstáv zo širokej ponuky modelov a príslušenstva. Pre niektoré z modelov môžete použiť aj dlhšie  či silnejšie drevené prvky, vďaka čomu môžete  stavať vyššie a robustnejšie hracie zostavy.

Vyberte si detské ihrisko, rezivo, šmýkačku, hojdačku, prípadne ďalšie modely a budete pripravený na stavbu hracej zostavy.

© 2007-2023 Vladeko | Webové stránky od nete.cz