Logo

Háky na hojdačky

 

 

Háky na hojdačky


Najľahší spôsob pripojenia závesnej hojdačky k drevenému rámu konštrukcie je pomocou hákov Swing Hooks LS alebo BT. Hák Swing Hooks LS má samorezný závit do dreva, pomocou ktorého sa naskrutkuje do horného rahna. Hák hojdačky Swing Hook BT má závit metrický a môže byť pretiahnutý cez brvno a potom fixovaný a upevnený matkou. Tento hák na hojdačky možno použiť po predvŕtanie dier cez horné rahno samotnej hojdačky.
Tieto háky odporúčame ako doplnok k prídavným modulom pre detské ihrisko, na zavesenie hojdačiek. Háky sa hodia na zavesenie závesných hojdačiek Swing seat, Sling swing, detské bezpečnostné hojdačky Baby Swing Monkey bar, Ring Trapeze, Twist disk. Pokiaľ je v názve hojdačky /sedadla uvedené slovo kit, sú už háky súčasťou balenia/. Nosnosť hákov LS je 50kg u hákov BT je nosnosť 80kg. Háky LS a BT zaručujú bezpečnosť Vašich detí pri hojdaní.
Informujte sa na vhodnosť použitia hákov pri konkrétnom ihrisku, u veľkej väčšiny zostáv je jeden z typov hákov už priložený a nie je potrebné ho doobjednávať.

haky-hojdacky_Swing Hook LS.jpg lanovy_hak_Swing Hook BT.jpg

© 2007-2023 Vladeko | Webové stránky od nete.cz